Logo

KOLUMBUS

Spolek KOLUMBUS

Ioannes Ignatianus (nomen civile Jan Jakub Knýbel)

Zemřel tragicky v Přemyslovicích v prosinci 2017 ve věku 41 let. Vzpomínka na Jana Jakuba Knýbla

Další vernisáž projektu OKO - diskuse s výtvarníky.

"Milí účastníci výstavy TA-JEMNÁ ZÁKOUTÍ MYSLI, projekt se přesouvá na Prahu 1, do prostor oživeného kampusu v Hybernské 4 - https://www.facebook.com/Hybernsk%C3%A1-o%C5%BE%C3%ADv%C3%A1-786824654820270/ .

Ve čtvrtek 25. ledna od 19.00 proběhne na místě malá vernisáž, kterou bychom rádi spojili s panelovou diskusí s některými z vás, kterou budou moderovat kolegové ze Studia 27 - Zaostřeno na duši. Tématicky bychom se dotkli vztahu umění a duše. Co se týče dalšího průběhu, na Praze 1 stihneme ještě pobýt v nádherné budově Pražského kreativního centra na Staroměstském náměstí. Na druhé čtvrtletí roku se přesuneme na Prahu 8, budeme se účastnit i akce MEZI PLOTY." informuje za projekt OKO Lucie Fialová.

Účast přislíbil Radek Deák ze Spolku KOLUMBUS.

Účastníme se 18. ročníku veletrhu sociálních služeb na Praze 12. Veletrh probíhá dnes 5.10. od 11:00.

Spolek Dialogos, Spolek KOLUMBUS a rodičovská organizace Sympathea spolupořádají Konferenci O nás s námi.

Termín: 4.10.2017 od 10:00 do 16:00
Místo: Národní ústav duševního zdraví, Topolová 748, 250 67 Klecany, velká posluchárna

Jedná se o konferenci určenou převážně pro uživatele psychiatrické péče. Bude se zabývat otázkami reformy psychiatrické péče v ČR a zapojení pacientů a pacientských spolků do reformy. Bližší informace o konferenci, včetně programu, naleznete na www.reformapsychiatrickepece.cz.

Svoji účast prosíme ptvrďte na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo si rovnou rezervujte svoji vstupenku na tomto odkazu.

Na náplavce Rašínova nábřeží se koná 8.-9. července festival s tématikou duševního zdraví OKOfest vol. 1 - Na stejné vlně, kterého se účastníme - můžete navštívit náš stánek a třeba i si něco koupit a tím podpořít naši činnost. Více na facebooku.

Copyright © 2017 - Spolek KOLUMBUS