Další vernisáž projektu OKO - diskuse s výtvarníky.

"Milí účastníci výstavy TA-JEMNÁ ZÁKOUTÍ MYSLI, projekt se přesouvá na Prahu 1, do prostor oživeného kampusu v Hybernské 4 - https://www.facebook.com/Hybernsk%C3%A1-o%C5%BE%C3%ADv%C3%A1-786824654820270/ .

Ve čtvrtek 25. ledna od 19.00 proběhne na místě malá vernisáž, kterou bychom rádi spojili s panelovou diskusí s některými z vás, kterou budou moderovat kolegové ze Studia 27 - Zaostřeno na duši. Tématicky bychom se dotkli vztahu umění a duše. Co se týče dalšího průběhu, na Praze 1 stihneme ještě pobýt v nádherné budově Pražského kreativního centra na Staroměstském náměstí. Na druhé čtvrtletí roku se přesuneme na Prahu 8, budeme se účastnit i akce MEZI PLOTY." informuje za projekt OKO Lucie Fialová.

Účast přislíbil Radek Deák ze Spolku KOLUMBUS.