Lenka Fridrichová má dlaší výstavu obrazů, která ještě běží. Možná ispirace pro ostatní nejen tvorbou. O Lence vznikla diplomová práce a katalog prací v elektronické verzi. Paní Lenka má neobyčejné malířské schopnosti, měla vícenásobné výstavy v Café Práh, vyšel článek o ní v MF DNES. Doufáme, že výstava snad obecně zvýší zájem o tento mimořádný talent. Výstava probíhá od 9.5. do 30.8.2018, v Galerii čtyři patra, Pedagogická fakulta MU, Brno, Poříčí 7, Budova Y (schodiště a mezipatra). Na Obrazy Lenky Fridrichové se můžete také podívat v naší galerii.

SPOLEK Kolumbus se zúčastnil akce Mezi Ploty. Rozdávali jsme letáky a prodávali výtvarné práce našich členů. Děti si vymalovaly naše omalovánky.

obrazek Od 2.5.2018 do 31.5.2018 běží výstava Lenky Fridrichové v Brně na adrese: Brno Líšeň, Jírova 2. Výstavu Organizuje Marie Muclingerová, členka našeho Spolku KOLUMBUS. Na Obrazy Lenky Fridrichové se můžete také podívat v naší galerii.

Vážení členové, přátelé a klienti Spolku KOLUMBUS.

Oznamujeme Vám, že v souvislosti s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679 ze dne 27. 4. 2016, se od 25. 5. 2018 mění způsob nakládání s osobními údaji. Protože jste příjemci informaci od Spolku KOLUMBUS, tak náš Spolek vede Vaše kontaktní informace jako citlivá data. Pokud nesouhlasíte s tím, abychom Vám nadále rozesílali informace, a tudíž měli Vaše kontaktní  informace v databázi, prosíme, abyste nám to oznámili  e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..