Anonymní skype klub pro lidi se zkušeností s duševním onemocněním

Každé úterý se schází členové a příznivci Spolku KOLUMBUS na společném skypovém setkání.

Témata těchto schůzek jsou neformální a členství ve skupině je nezávazné. Můžete hovořit o svých problémech, radostech, zájmech a zážitcích se skupinou lidí, kteří Vám porozumí.

Výhodou našich klubových setkání je, že se můžete připojit z domova  i z kaváren pod svou přezdívkou.

Kontakt pro skype připojení: úterý, 17 hodin, jméno: astroastrolog

Klub pro duševní zdraví (facebook)
Kontakt: Ing. arch. Milan Jíša, 774 279 364

Spolek KOLUMBUS se opět po letech zúčastnil akce "Bohnice na Housce". Rozdávali jsme letáky a prodávali obrázky našich výtvarníků a přátel spolku. Akce proběhla ve dnech 28.-29.7. na hradě Houska. Děkujeme pořadatelům.

Dne 18.7.2018 jsme zvolili výbor základní organizace Spolku KOLUMBUS v Praze a Středočeském kraji. Více v našich kontaktech.

Atelier KreAt zahájil ve čtvrtek 28. 6. svou další výstavu na tradičním místě v Duckbaru v Kamenné čtvrti. Vernisáž začala v 17 hodin a na harmoniku zde zahrál Radek Krčál. Součástí je i filmová projekce krátkometrážního filmu o art brut. Výstava potrvá do 3. srpna a je prodejní. Zakoupením díla lze podpořit atelier v jeho dalším provozu.

Dne 19.6. jsme se účastnili setkání poskytovatelů soc.služeb ve středočeském kraji. Tématem setkání byl postup reformy psychiatrické péče a  její naplňovaní v rámci komunitních služeb středočeského kraje. Setkání organizovalo terapeutické centrum Modré dveře. Zápis k nahlédnutí.

Attachments:
Download this file (Zápis z 5.doc)Zápis z 5.doc[ ]33 kB