8. září jsem se zúčastnil setkání rady GAMIANu v Bruselu.  Setkání se uskutečnilo v kanceláři GAMIANu v Bruselu. Zúčastnilo se ho 8 členů Rady z různých evropských organizací. Probírali jsme finanční zdroje, rozpočet organizace, nová členství. Rozhodli jsme, že nové místo pro další konferenci bude v Bukurešti v Rumunsku. Bylo to velice zajímavé a konstruktivní setkání. Velice se mi to líbilo. Daniel Černík (člen GAMIANu a KOLUMBUSu)

Naše členka paní Jitka Šufanová vyhrála cenu veřejnosti a 1.místo v literární a výtvarné soutěži Živá duše 2018 organizace Anima Viva v Opavě.Předání cen proběhlo 25.9.2018 v Opavě.Blahopřejeme.

Zúčastnili jsme se Veletrhu sociálních služeb na Praze 12, který proběhl v Praze Modřany na Sofijském náměstí ve čtvrtek 4.10.

Zúčastnili jsme se Jarmarku u Ludmily, který proběhl 18.9. na náměstí Míru.

Dne 12.9. jsme se zúčastnili Veletrhu sociálních služeb na Praze 8, v kulturním domě Krakov.