• 005

  Bláznit je lidské, být dokonalý božské ...a já nejsem dokonalý

 • 004

  Každá bolest skrývá své pozitivum.

 • 003

  Na konci tunelu je vždy vidět světlo.

 • 002

  Lidská blízkost je silnější, nežli jakýkoliv jiný medikament.

Logo
PDZ

Napsala Zlata van Beek

Pokud máte zájem se podělit o příběhy Vašich známých, kamarádů, přátel či příbuzných, kteří zemřeli v psychiatrických léčebnách nebo v souvislosti s duševním postižením a rádi byste, aby jejich příběhy  nebyly zapomenuty, zvažte účast na našem projektu na vytvoření e-book.

Tento projekt má za cíl zachovat vzpomínky a paměť veřejnosti na Vaše blízké a zároveň osvětlit důležitá témata duševního zdraví a péče.

Vyzýváme vás, abyste nám poslali vaše texty, vzpomínky nebo jakékoli příspěvky, které portrétují životy, výzvy i okolnosti ...Těch, kteří již odešli.."Vaše příběhy mohou poskytnout cenné vhledy a zvýšit  povědomí o duševních onemocněních a důležitosti adekvátních léčebných a podpůrných programů."

Texty můžete zasílat na následující e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s předmětem "Příspěvek do e-booku" - "....Ti, kteří odešli..."

Prosíme, dodržujte etické principy při psaní těchto příspěvků, vyhněte se jakýmkoli osobním údajům, které by mohly identifikovat jednotlivce, pokud nemáte výslovný souhlas od rodiny nebo zákonných zástupců.

Děkujeme vám za vaši spolupráci a za vaše příběhy, které pomohou osvětlit tato důležitá témata a přispět k větší informovanosti a empatii naší společnosti.

Mgr. Zlata van Beek
za užší vedení
Spolku Kolumbus

 

Copyright © 2024 - Spolek KOLUMBUS
PDZ